Tuba Logo

Tuba Uçar | Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda Sayfası Fotoğrafı

Tuba Uçar

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda tasarım bölümünü bitirdikten sonra profesyonel tasarım dünyasına katıldı.

Öğrencilik yıllarından itibaren pek çok ulusal fuarlarda eserlerini sergileyen Uçar ,kurumsal firmalara koleksiyon ve danışmanlık yapmıştır.

2011 yılında kendi adını taşıyan markasını kurup ilk showroom’unu açtı. İmzası haline gelen ince tasarım işçiliği ,modern ustalık ve renklerin sakinliğidir.Modern beden kulpları üzerine hikayesi büyük detaylar ile koleksiyonlarının bütünlüğünü oluşturuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

1 - Bu moda sitesinde hangi ürünler bulunuyor?

1) Bu moda sitesinde elbiseler, pantolonlar, etekler, gömlekler, ceketler, ayakkabılar ve aksesuarlar gibi birçok ürün bulunuyor.

2 - Sitenin teslimat süresi ne kadar sürer?

2) Teslimat süresi genellikle siparişin yapıldığı bölgeye ve kargo şirketine bağlı olarak değişebilir. Genellikle 3 ila 7 iş günü arasında teslimat gerçekleştirilir.

3 - İade ve değişim politikası nedir?

3) İade ve değişim politikası genellikle ürünlerin aldıktan sonra belirli bir süre içinde iade veya değişim yapılabilmesine olanak tanır. Politikalar, sitenin kurallarına ve şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Hala sorunuz mu var?

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim sayfamızdan bizlere ulaşın